OMNIS PRIM - Materiały budowlane | Legionowo, ul. Kościuszki 16D »
tel. 692 004 390   | f

Profesjonalne systemy ociepleńProfesjonalne systemy ociepleń

Wybór produktów pochodzących od jednego producenta daje gwarancję trwałości systemu. Odpowiednie produkty, wchodzące w skład takiego systemu, są opisane w deklaracji zgodności. Poniżej prezentujemy przykładowe materiały z systemu na styropianie - weber.therm WS oraz linki do materiałów producenta.

klej do mocowania styropianu

KS112

klej do mocowania styropianu i zatapiania siatki

KS122

siatka zbrojąca z włókna szklanego

PH913

grunt pod tynki TD

PG221

tynk cienkowarstwowy silikatowo-silikonowy

TD336

Materiały producenta - Link

Deklaracja zgodności - Link PDF

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas!
* Imię i Nazwisko:
Firma:
* Adres email:
Nr. telefonu:
* Treść:
* Ile jest 6 + pięć?  

Kompleksowa obsługa inwestycji

Na początkowym etapie współpracy ustalamy z klientem, jakimi materiałami jest zainteresowany. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić odpowiednią technologię oraz przedstawić klientowi wady i zalety różnych wariantów.

czytaj więcej »

Profesjonalne systemy ociepleń

Aby zapewnić sobie komfort cieplny we własnych czterech ścianach, warto skorzystać z pomocy najlepszych. Wybór produktów pochodzących od jednego producenta daje gwarancję trwałości systemu.

czytaj więcej »

WEBER PROFI+

Wykonawców inwestycji na domach jednorodzinnych zachęcamy do skorzystania z programu WEBER PROFI+. W ramach programu motywacyjnego wykonawcy mogą otrzymać atrakcyjne nagrody, takie jak ubrania, elektronarzędzia, bony zakupowe.

czytaj więcej »