OMNIS PRIM - Materiały budowlane | Legionowo, ul. Kościuszki 16D »
tel. 692 004 390   | f

O NasO Nas

Działamy na rynku materiałów budowlanych i ociepleniowych od 1992 roku. Prowadziliśmy sprzedaż w Legionowie przy stacji kolejowej, a od 2005 roku w miejscowości Skierdy k. Nowego Dworu Mazowieckiego. Obecnie punkt sprzedaży znajduje się w Legionowie przy ul. Kościuszki 16D.

Celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi i materiałów. Dlatego szczególną uwagę poświęcamy klientom indywidualnym, angażując się w doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania sprzedawanych przez nas materiałów.

Naszymi klientami są zarówno prywatni inwestorzy, jak i firmy deweloperskie. Zapewniamy sprawną realizację zamówień na budowy zlokalizowane nawet 150 km od naszej siedziby.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas!
* Imię i Nazwisko:
Firma:
* Adres email:
Nr. telefonu:
* Treść:
* Ile jest 8 + trzy?  

Kompleksowa obsługa inwestycji

Na początkowym etapie współpracy ustalamy z klientem, jakimi materiałami jest zainteresowany. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić odpowiednią technologię oraz przedstawić klientowi wady i zalety różnych wariantów.

czytaj więcej »

Profesjonalne systemy ociepleń

Aby zapewnić sobie komfort cieplny we własnych czterech ścianach, warto skorzystać z pomocy najlepszych. Wybór produktów pochodzących od jednego producenta daje gwarancję trwałości systemu.

czytaj więcej »

WEBER PROFI+

Wykonawców inwestycji na domach jednorodzinnych zachęcamy do skorzystania z programu WEBER PROFI+. W ramach programu motywacyjnego wykonawcy mogą otrzymać atrakcyjne nagrody, takie jak ubrania, elektronarzędzia, bony zakupowe.

czytaj więcej »